Vēršam Jūsu uzmanību, ka Valsts reģionālā attīstības aģentūra (VRAA), kuras pārziņā ir elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS), ir izsludinājusi atklātu konkursu "Par pārtikas preču piegādi Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem" (http://www.vraa.gov.lv/lv/about/iepirkumi/article.php?id=43123), un tādēļ aicinām lauksaimniecības un pārtikas nozares uzņēmējus piedalīties šajā konkursā, iesniedzot savu piedāvājumu par interesējošo iepirkuma priekšmeta preču grupu vai grupām, tās daļu, sadaļu vai atsevišķu pozīciju. Piedāvājuma iesniegšana notiek EIS e-konkursu apakšsistēmā (https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/8301)

Konkursa procedūrā tiks atlasīti uzņēmumi un to ražotās preces, kas tiks iekļautas pārtikas preču katalogā. Šo pārtikas preču katalogu izmantos valsts pārvaldes vai pašvaldību iestādes, pašvaldības, citas atvasinātas publiskas personas, kuras iepērkot pārtikas preces, veiks pasūtījumu caur EIS sistēmu, izvēloties konkrēto pārtikas preci un tās piegādātāju. Piegādātājam būs jāveic preču piegāde (pēc pirkuma pieprasījuma un pasūtījuma saskaņošanas). Minimālais piegādes apjoms būs prece 40 EUR vērtībā bez PVN. Pretendents ir tiesīgs iesniegt piedāvājumu arī atsevišķiem reģioniem - Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas (ja piedāvājumu iesniedz reģionā "Rīga", piedāvājums automātiski uzskatāms par iesniegtu visos reģionos).

Piedāvājumu iesniegšanas termiņš ir līdz 2016.gada 20.jūnija plkst. 10:00.

Iepirkuma priekšmets ir sadalīts 7 daļās (preču grupās):

1. grupa - "Pārtika dāvanām, sanāksmēm, prezentāciju rīkošanai, viesu uzņemšanai";

2. grupa - "Dzērieni un to piedevas";

3. grupa - "Saldumi";

4. grupa - "Preces ēdināšanai";

5. grupa - "Produkti ar īpašiem marķējumiem - Bio, Bezglutēna, "Zaļā karotīte", "Bordo karotīte"";

6. grupa - "Pārtikas grozi semināriem un kafijas pauzēm";

7. grupa - "Vienreiz lietojamie trauki un galda piederumi semināriem".

 

Aicinām Jūs iepazīties ar VRAA mājas lapā ievietoto konkursa nolikumu un tā pielikumiem un informēt savus biedrus, nozares uzņēmējus, par iespēju iesaistīties EIS Pārtikas preču kataloga darbībā, piedāvājot savas ražotās preces elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem, tādējādi veicinot Latvijas pārtikas produktu lielāku pārstāvību elektroniskajos iepirkumos.